niedziela, 8 stycznia 2017

Coś dla kibiców i szalonych kierowców

Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować dwa torty. Zarówno jeden jaki i drugi będzie doskonały na wieczór kawalerski urodziny i wiele wiele innych okazji. 
Nasz pierwszy tort to samochód 3D. Stworzenie takiego samochodu wymaga wiele czasu i precyzji, a wszystko po to aby końcowy efekt był doskonały. Chcielibyśmy pokazać jak wygląda proces tworzenia tego małego cacka.Biszkopt przekładany masą śmietankową i czekoladową, musi zostać dokładnie wycięty aby kształtem jak najbardziej przypominał nadwozie samochodu. Na razie nie wygląda to zbyt obiecująco, ale to dopiero początek.

 Kolejny krok to nałożenie bardzo cienkiej warstwy kremu maślanego, który stworzy gładką powierzchnie.

Już na tym etapie wygładzamy krawędzie, zaznaczamy miejsca w których znajdują się szyby, koła  itd.

Czas na masę cukrową, cienko wywałkowana ląduje na torcie. Delikatnie wyrównujemy krawędzie, nadajemy odpowiedni kształt.


Teraz drobne elementy takie jak szyby, światła, klamki czy wloty powietrza, te detale są bardzo ważne i nie można o nich zapomnieć.

A tak prezentuje się gotowy tort. Bardzo lubimy nowe wyzwania dlatego jesteśmy otwarci na państwa propozycje. Wystarczy wysłać zapytanie na adres cukierniagateau@gmail.com lub skontaktować się z nami za pomocą formularza klik


Nasza druga propozycja to koszulka ulubionego klubu sportowego to tort który uszczęśliwi każdego kibica, w cukierni Gateau zadbaliśmy o każdy detal. Zobaczcie sami:

Wystraszy wybrać ulubiony klub sportowy, złożyć zamówienie na naszej stronie klik, i po 3 dniach tort jest gotowy do odbioru. Taka koszulka pozwoli nam poczęstować 25 osób całkiem sporymi porcjami.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz